nocleh

*v parádním stavení, které vám nebude nikterak kazit skutečnou krásu Pálavy

Hýčkejte se a zažijte Pálavu všemi smysly...

... čtyry komfortní, butikové apartmá a služby, díky kterým vám ukážeme Pálavu přesně takovou, jakou ji sami milujeme. Dlouhé vyspávání, snídaně s božským výhledem z vlastní terasy, odpolední šlofíček, hodně vína, dobrého jídla a toho nejkrásnějšího světakraje, který tu máme. 


Stavení vkusné, prosté a skutečné...

... které dýchá a žije se svým okolím, podílí se na rázu Pavlova a zároveň do něho přináší i něco trochu jiného. Je plné masivního dřeva, dobrého řemesla a elegantní a přitom prostého, čistého designu. Ctí tradici a zároveň nabízí ryze současný komfort. 


Zahrada, klid a to kolem...

... a věřte – to stačí. Na jedné straně geniální pohled na zříceninu hradu Děvičky, na straně druhé Novomlýnské nádrže. Klidná, zcela soukromá zahrada a terasy. 


Betonové apartmá, terasa a krb pod hradem...

... a k tomu samostatná ložnice s komfortní manželskou loží, plně vybavená kuchyně, pohodlné sofá. Apartmá vhodné jak pro líný výlet ve dvou, tak po rodinný výjezd s malými svišti (je tu na ně totiž dostatek místa, ať už s přistýlkou, tak s postýlkou). Hodně světla, vzduchu a klidu. 


Cihlové apartmá se zříceninou až do postele...

... a k tomu s terasou nad Novomlýnskými nádržemi. Podlaha z půdových cihel, komfortní manželská postel a plně vybavená kuchyň. A ještě jednou – velké prosklené dveře na terasu s hlavním chodem v podobě duetu zřícenina Děvičky + Novomlýnské nádrže. 


Dřevěné apartmá dovolí nadechnout se... 

... a to díky své velkorysé metráži i oddělené ložnice s obývací místností od kuchyně s jídelní místností. Tomu všemu nasazuje pomyslnou třešničku velkoformátové okno, které otevírá jedinečný výhled na dominantu celé Pálavy – zříceninu hradu Děvičky.


Ocelové apartmá jako soukromý ráj pro dva...

... který jsme vyladili do posledního detailu. Postel z masivních pražců, černá okouzulující koupelna a přiznané střešní trámy. Ideální hnízdo pro každého, kdo si chce udělat pomalé ráno. 


Ceny & pravidla & vybavení 

Hlavní sezóna duben až září

 • Pondělí až neděle – 3800,- / 2 osoby apartmán / noc 

 • Minimálně 2 noci

Vedlejší sezóna říjen až březen

 • Neděle až čtvrtek – 3000,- / 2 osoby apartmán / noc 

 • Čtvrtek až neděle – 3300,- / 2 osoby apartmán / noc

 • Minimálně 2 noci

Zvýhodnění & možné příplatky

 • Děti všech rozměrů do 15 let 500 Kč (rádi přistavíme dětskou postýlku nebo Dřevěné a Betonové apartmá nabízí přistýlku)
 • Pejsek – poplatek na pobyt 400,- (určený na extra úklid) + odpovědnost za případně kousance a další na vybavení nese host
 • Příjezd od 15 hodin, odjezd do 11 hodin

Vybavení všech apartmá

 • Kuchyně – jídelní stůl, lednice, kávovar s kapslemi Nespresso, rychlovarná konvice s čajíkem, lednice, indukční vařič s nádobím, vinný servis a jídelní servis
 • Koupelna – ručníky, příručníky a osučka, župan a pantofle, kosmetika a toaletní potřeby, mýdlo a šampon, fén
 • Dále klimatizace (pouze Dřevěné a Ocelové apartmá) a topení s termostatem a ovládáním, čtecí lampy, gauč nebo křeslo (dle apartmá)

Reservace noclehu