dobroty všech charakterů

* a to sladkých, slaných, vinných aj pivních. Od snídaně až po půlnoční hlad.

Sklep, bistro, kavárna nebo hostinec?

Hospoda, kam se nikdo nebojí vstoupit a zároveň nad ní nikdo neohrnuje nos. Místo, kde se potkávají místňáci a turisté, gurmáni a rutinéři. Místo, které je plné dobrých a kvalitních pochutin a tekutin. Jako u babičky na chalupě. 

Místo, kde se dobře není...

... dvě lisovny, k tomu dva sklepy. Klenuté stropy, podlaha z půdovek, krb a hodně masivního dřeva, cibuláky a mosazný výčep. Moc se nám tu líbí. A těšíme se na vás. Kapacita klidně až 70 hlav.

Vína plný sklep...

... toho času máme cirka třiadvacet lahví na skleničku. Výběr je to absolutně subjektivní. Od Starého Města, přes Pálavu až téměř po Znojmo. Máme rádi menší vinařství, kde má vinař na láhev čas a je to na ní vidět. Vína máme široké palety, všech střihů a charakterů.

Pečlivě ošetřenou a načepovanou...

... Plzeň na Pálavě jako když najde. Pravidelně sanitované trubky, pivně čisté a mokré sklo, správná teplota a láskyplná práce hostinckého. Místní vinaři aj splavení turisté si tuze rádi "srovnají kyselinku". A není se za co stydět.

Pařížák, uzený s chlebem a další...

... dobroty slaných charaterů. Všechno stavíme kolem našich domácích, denně čerstvých housek a řemeslného chlebu z brněnské pekárny Carlini. Pařížský salát naší Báry je malým dietním hříchem mnoha z nás, domácí uzené s chlebem, hořčicí a okrukem je už také stálicí. A dál? Však dovalte ochutnat.

Napečeno den co den...

... pekáč povidlových Honzových buchet, tvarohová bábovka, kynutý ovocný koláč, perníček, štrůdl a další dobroty. Žádné kudrlinky ani novoty. Zato tradičně a poctivě – jako bysme pekli pro vlastní.

Výběrovka, kořalky, limonády, čajíky atp.

To všechno samo taky máme. Na mlýnku aktuálně Brazílii od brněnské Industra Coffee, kterou vám připravíme jak jen bude libo. Půlčáků pálenek a dalších destilátů máme požehaně, ale pozor – zkrátka nepřijdou ani junioři a řidiči s limonádou.